کِشی کشورهای عربی گروه تروریستی اخبار بین الملل

کِشی: کشورهای عربی گروه تروریستی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری از بازگشت جناب‌خان تا «گلشیفته» از زبان محمد بحرانی

محمد بحرانی، صداپیشه عروسک جناب‌خان از فعالیت‌های این روزهایش در تلویزیون و سینما از جمله حضور در برنامه «رادیو شب» و سریال «گلشیفته» می‌گوید.

از بازگشت جناب‌خان تا «گلشیفته» از زبان محمد بحرانی

از بازگشت جناب خان تا «گلشیفته» از زبان محمد بحرانی

عبارات مهم : رادیو

محمد بحرانی، صداپیشه عروسک جناب خان از فعالیت های این روزهایش در تلویزیون و سینما از جمله حضور در برنامه «رادیو شب» و سریال «گلشیفته» می گوید.

محمد بحرانی، صداپیشه، بازیگر و مجری محبوبی است که خیلی ها او را هنوز هم با نام جناب خان می شناسند و صدا می زنند. او در همکاری جدیدش با منصور ضابطیان و محمد صوفی در برنامه «رادیو شب»، سه شنبه شب ها به همراه شاهین شرافتی، مهمان منزل هاست ولی از فعالیت هایش در عرصه بازیگری هم غافل نیست و مشغول بازی جلوی دوربین بهروز شعیبی نیز است.

محمد بحرانی در گفت وگو با خبرآنلاین از فعالیت های این روزهایش و احتمال بازگشت به «خندوانه» گفته است.

ضابطیان دعوت کرد، با سر دویدم
بحرانی با صداپیشگی عروسک جناب خان در «خندوانه» بیش از پیش میان مخاطبان آشنا شد، او در حال حاضر هم برنامه «رادیو شب» که مخاطبان خاص خودش را دارد، اجرا می کند. بحرانی در پاسخ به این پرسش که چقدر حضورش در برنامه ای از جنس «رادیو شب» نشات گرفته از دغدغه شخصی و علاقه اش به این فضای کاری هست، می گوید: «من خودم مخاطب «رادیو هفت» بودم و هر لحظه آن تیتراژ بامزه برنامه را که می دیدم در منزل با خودم می گفتم یک روزی اسم من هم در این تیتراژ می رود چون این فضا و سبک برنامه را خیلی دوست داشتم و دارم.»

او ادامه می دهد: «من مخاطب ادبیات، شعر و موسیقی هستم. موزیک های خوبی هم «رادیو هفت» آن موقع پخش می کرد که من را جذب می کرد. این برنامه تمام علاقه مندی های من را در خودش داشت. «رادیو شب» هم در ادامه همین اتفاق های خوب را در خودش دارد. هنگامی که منصور ضابطیان لطف کرد و من را جهت اجرا دعوت کرد، من با سر دویدم.»

این صداپیشه در ادامه راجع به تفاوت جنس اجرا در برنامه های مختلفی که در آنها حضور داشته است و «رادیو شب» توضیح می دهد: «آقای ضابطیان و آقای صوفی یک سلیقه برنامه سازی دارند که در برنامه هایشان کاملا مشخص است ولی اجرای شب های متفاوت همین برنامه هم با یکدیگر تفاوت می کنند. اجرا در این برنامه با توجه به مجری هایی که هر شب دارد، سبک و سیاقش متفاوت هست. راستش من خیلی خودم را مجری حرفه ای نمی دانم، من در این برنامه هم همین طور هستم. به عنوان نمونه شاهین شرافتی یک مجری باسابقه است که کارش را بلد هست، از واژگان خیلی تر و تمییزی استفاده می کند ولی من همین طور هستم و شیوه دیگری خیلی بلد نیستم جهت اجرا.»

«خودسر» و «گلشیفته»
او راجع به فعالیت های تازه اش در عالم سینما نیز می گوید: «مدتی است که درگیر بازی در سریال تازه بهروز شعیبی به نام «گلشیفته» هستم. البته این سریال قرار بود از خیلی وقت پیش شروع شود و حضور من در این سریال هم با چندینه فیلم دیگر که در جشنواره فجر امسال هم حضور داشتند، تداخل پیدا کرد. در واقع من پیشنهادهای دیگری هم داشتم ولی به علت حضورم در این سریال نشد که در آنها هم حضور داشته باشم. البته یک نقش کوتاه هم در فیلم «خودسر» آقای کمال تبریزی بازی کردم که البته این فیلم به جشنواره نرسید.»

این صداپیشه و بازیگر راجع به نقشش در فیلم «خودسر» این گونه توضیح می دهد: «این فیلم یک طنز سیاسی هست، فیلم کمدی است و نقش من هم درنتیجه طنز بود. حامد بهداد نقش اول این کار هست. نقش خودم هم در کار خیلی بلند نیست ولی شخصیتی که بازی کردم با خودم خیلی تفاوت می کند. گریم متفاوتی هم در این کار دارم. زیاد از این هم نمی توانم توضیح بدهم چون ترجیح می دهم مخاطبان خودشان ببینند.»

بحرانی راجع به شخصیتی که در سریال «گلشیفته» بازی می کند هم می گوید: «این سریال هم یک کار کمدی هست، یک کار خیلی پربازیگر که بازیگران قدر و مشهوری دارد.»

نقش جدی یا کمدی؟
او راجع به ادامه بازیگری در مسیری که الان در آن واقع شده است است و ادامه بازی در نقش های کمدی بیان می کند: «خیلی به نظرم فرقی نمی کند، یعنی ممکن است یک روزی من را در نقشی کاملا متفاوت و جدی ببینید. به عنوان نمونه من یک نقش جهت مصطفی احمدی در فیلم «نزدیک تر» بازی کردم که جشنواره دو یا سه سال پیش بود که نقش تلخی بود. کلا فیلم تلخی بود؛ صابر ابر، پارسا پیروزفر، نازنین فراهانی و ستاره اسکندری دیگر بازیگرانش بودند و به نظرم نقش من تلخ ترین نقش آن فیلم بود. خیلی هم نقشم را دوست داشتم. از این بابت جهت نقش ها تقسیم بندی ندارم. ولی جایی که آدم هایش را دوست داشته باشم با سر می روم.»

حضور در مذاکرات جهت بازگشت جناب خان به «خندوانه»
بحرانی راجع به تازه ترین اخبار از برنامه «خندوانه» نیز می گوید: «من هم در اخبار خواندم که برنامه از عید شروع می شود و احتمالا هم جناب خان حضور دارد. ولی تاجایی که من در جریان هستم هنوز هیچ چیز قطعی نشده هست. در قضیه حضور جناب خان در «خندوانه» شخص من هیچ وقت مسئله نبوده، من هر لحظه دوست داشتم جناب خان در «خندوانه» باشد، اختلافات حقوقی و مالی بین صاحب امتیاز عروسک و تلویزیون بود ولی امیدوارم که حل شود. من خیلی در این قضیه واسطه شدم و الان هم یک بخشی از مذاکراتی که انجام شد، برعهده من بود»

از بازگشت جناب‌خان تا «گلشیفته» از زبان محمد بحرانی

واژه های کلیدی: رادیو | سریال | بازگشت | برنامه | خندوانه | گلشیفته | رادیو شب | محمد بحرانی | منصور ضابطیان | بازگشت جناب خان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs